Teslimat Koşulları

TESLİMAT KOŞULLARI
  • Siparişinizin onaylanmasından sonra "Hesabım" bağlantısı üzerinden siparişlerinizi görüntüleyebilir, durumları hakkında bilgi sahibi olabilir ve kargoya verildikten sonra kargo takibi yapabilirsiniz.

  • Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman içinde periyodik olarak hergün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 18.30’dan sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir.

  • Siparişleriniz 3 ile 6 gün içerisinde teslim edilir. Şehir merkezleri dışında kalan adreslere olan süreler teslimat adresine göre farklılık gösterebilir. 

  • İndirim ve promosyon zamanlarında, artan talep nedeniyle teslimatın biraz daha geç gerçekleştirilebileceğini bilmenizi isteriz. 

  • Teslimatlar, sipariş ettiğiniz ürünlerin stokta bulunması ve ödemenizin alınabilmesi halinde yapılabilecektir.

ÖNEMLİ BİLGİ:

Kapıda ödemelerde sadece değişim imkanı vardır. Siteden kredi kartı ile alımlarda İade/Değişim bulunmaktadır. 
Not: Kampanyalı fırsat ürünlerinde ise iade ve değişim yoktur.


• Adrese teslimatta tüm kargolar Sürat Kargo aracılığıyla sizlere teslim edilmektedir.

• Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres, sokak, mahalle, cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. 

• Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına "Hesabım" menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak veya anlaşmalı kargo şirketimizin sitesinden ulaşabilirsiniz. 

** Sürat Kargo takibi için; www.suratkargo.com adresinden "E-Ticaret Siparişlerinizin Takipleri" Bölümünden www.mertertrend.com seçeneği ile Sipariş Numaranız ( SP******) yardımıyla yapabilirsiniz.

 **Aras Kargo takibi için;   www.araskargo.com   adresinden "E-Ticaret Siparişlerinizin Takipleri" Bölümünden  www.mertertrend.comseçeneği ile Sipariş Numaranız ( SP******) yardımıyla yapabilirsiniz.

ADRES DEĞİŞİKLİĞİ 

Adres değişikliği taleplerinizi destek@mertertrend.com adresine mail atarak veya "Hesabım" menüsü başlığı altındaki "Mesajlar" bölümünden iletebilirsiniz.